Sortiment

o nás

Vítejte na STŘIHOVÉ SLUŽBĚ STŘIHY OTYLKA. 

Před několila lety jsem využila díru na trhu a stal ze mne střihový specilaista. A co to znamená?

Že se specialuzuji na ruční výrobu střihů. V praxi to obnáší několik desítek nejrůznějších vzorců, na jejichž základě několik se hodin snažím pokreslit hodně velký papír spoustou čar, kót, křivek. nejrůznějších přímek, trojúhelníků... a pak vezmu nůžky většinu toho ustřihnu, kus dolepím a znovu měřím, rýsuji, dolepuji, znovu ostřihnu a už jen popíšu. Tak se budoucí majtel(ka) dozví, co s čím sešije, kde udělá záševky, co je přední díl, zadní díl, boční díl atd.

A ještě zbývá dopsat postup šití a nový střih může jít do světa :)) Mám tuto práci ráda.

Ve spolupráci se zákazníkem vznikají nové modely, návrhy modelů a někdy i celé kolekce. Občas se některá zákaznice pochlubí hotovým výsledkem, jindy si přeje ještě další střih. I to svědčí o spokojenosti. Je to druh uznání za dobře odvedenou práci.

V začátcích zde byly k výběru převážně dámské oděvní střihy, brzy však na základě poptávky byly přidávány i dětské, pánské a dokonce i historické.  Tím byl dán zaklad většiny kategorií.

Další rozvoj střihové nabídky se odehrává pouze ve snaze vyhovět poptávce.  Celkem svižně je tedy sortiment rozšiřován o KABELKY, BATOHY, SEDACÍ VAKYBYTOVÉ DOPLŇKY. PRACOVNÍ  a SPORTOVNÍ ODĚVY, plesové a svatební SPOLEČENSKÉ ODĚVY a mnoho dalšího.

 V zápětí vývoj poptávky zamířil do oddělení SPODNÍHO PRÁDLA.  Začátkem roku 2014 bylo potřeba vyhovět zvýšenému zájmu o výbavičku pro miminka, takže vznikly kategorie Body, Brynďáky,  Dupačky,  Zavinovačky.

Již koncem roku 2012 byla na žádost zákazníků vytvořena koncepce na výuku konstrukce střihů, kterou najdete v kategorii ŠKOLA STŘIHU.

Tak se tedy stalo, že místní nabídka modelů vzniká pouze jako reakce na vaše přání. Objednání je možné v kategorii STŘIHY NA PŘÁNÍ

Najdete zde však nejen střihy a  návody na měření postavy ale i odkaz na praktické rady k šití včetně ukázek, jak správně pokládat střih na látku, přepokládanou spotřebu látky a mnoho jiného.

Jsem ráda, že jste ke mě zavítali a věřím, že  zase někdy příjdete nakouknout.

 
Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně