5/ u nohou sestehujeme boční šev, čímž nám vznikne tubus, který v jednom konci uzavřeme kruhovým chodidlem. Látky opět máme sestavené lícem k sobě
6/ pokud je vše v pořádku, švy přešijeme strojem
7/ díly obrátíme na líc
8/ vyplníme rounem nejdříve končetiny a řádně upěchujeme. Pokud chceme, aby hračka stála, pěchujeme opravdu důkladně. Mám vyzkoušeno, že látka časem trochu povolí, proto je dobré nechat rozpracované tělíčko odpočinout jeden až dva dny, a pak znovu doplnit výplň a důkladně v končetinách upěchovat. Samotný trup není potřeba tolik plnit, ještě doň přjíde vsadit hlava.
9/ pěchování hlavičky vyžaduje opět pečlivé upěchovávání výplně. Na vnitřní výplň hlavičky jsem použila vatu, která se dá zabalit do pevné kuličky a vsadit do pružného úpletu. Dlouho jsem zkoušela, jaký materiál je nejvhodnější a nejlépe se osvědčila špička liché bílé ponožky (známe naše milované pračky "ponožkožroutky").
10/ při vsazování končetin, hlavy a uší do těla dbáme na pečlivé vsazení asi 1 až 1,5 cm hluboko aby nedošlo k uvolnění. Vsazené díly všijeme ručně krytým matracovým stehem a dobře zapošijeme
11/ oči můžeme namalovat barvou na látku. U hraček určených pro větší děti můžeme našít očka určená pro panenky a hračky. Svůj účel splní i knoflíky, nebo korálky. Musíme však dbát na bezpečnost, aby nedošlo k uvolnění.